Серія самогубств підлітків у Києві: що відомо про трагічні випадки та чи пов"язані вони з "групами смерті" ФОТО

Правоохоронці кажуть, що провели перевірку того, як можуть між собою пов’язані чи ні декілька самогубств підлітків.

Після серії загадкових смертей підлітків протягом перших двох тижнів жовтня в Києві почалось жваве обговорення того, що ці випадки можуть бути пов’язані між собою. Загалом останніми днями в столиці загинули декілька підлітків та декілька молодих людей, за даними правоохоронців, всі вони скоїли самогубство.

Джерела ТСН.ua розповіли про те, чи є між цими кількома випадками зв’язок та що саме стало попередньою причиною цих самогубств.

Як відомо, першим випадком стала загибель хлопця та дівчини 2 жовтня на Микільсько-Слобідській вулиці Дніпровського району столиці. Вони виховувались у зразковій прийомній родині, були зведеними братом та сестрою, але, за їхніми словами, були закоханими один в одного. Свою смерть вони транслювали в прямому ефірі – вони стрибнули з 24 поверху будинка на лівому березі столиці. На одному зі своїх відео пара зізналась, що вживає наркотики.

Після цього випадку, 9 жовтня, в Києві знайшли мертвими двох дівчаток-студенток 2005 та 2006 років народження. Вони загинули внаслідок падіння з 26 поверха недобудови, правоохоронці знайшли в їхніх телефонах передсмертні повідомлення, адресовані батькам.

Ще через декілька днів, 15 жовтня правоохоронці повідомили про загибель 12-річної дівчинки на Мінському масиві в Києві внаслідок падіння з висоти. Поки що за неофіційною інформацією, дитина вистрибнула з 22 поверху.

Після всіх цих випадків користувачі соцмереж висловили думку, мовляв, ці трагічні випадки пов’язані між собою або, можливо, всі загиблі свого часу стали жертвами так званих «груп смерті».

Офіційно в поліції кажуть, що слідство ще триває і причини загибелі одразу декількох молодих людей за загадкових обставин з’ясовуються.

В той же час джерела ТСН.ua в МВС розповіли, що зв’язок між цими трагедіями може бути лише опосередкований.

“Загиблі не були учасниками “груп смерті” та відповідних ігр. Ми перевірили те, чи є зв’язок між цими випадками. Можемо сказати, що немає, а є лише хайп, який піднімається в Мережі. Можемо констатувати, що раніше, в попередні роки, самогубств було більше. Зараз про самогубства розповідають більше та частіше, це може спонукати до таких дій тих підлітків, хто вважає, що батьки приділяють їм мало уваги. Тобто, коли підліток бачить, що темі самогубства приділяється багато уваги суспільства, то це в якийсь мірі може спонукати дитину до певних дій”, – розповіло нам джерело в МВС.

За даними відомства, причинами самогубств попередньо стали певні життєві обставини, які були в кожній з тих родин.

“Наприклад, попередньо відомо, що пара, яка покінчила життя самогубством 2 жовтня – ці молоді люди вживали наркотики. Цей випадок та інші не були пов’язані з якимись інтернет-спільнотами”, – розповіли нам в МВС.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.