Слідчі БЕБ не можуть знайти оригінали кредитних договорів у справі Коломойського ФОТО

Слідчі Бюро економічної безпеки не можуть знайти оригінали кредитних договорів у справі проти олігарха Ігоря Коломойського щодо розтрати 5,8 млрд грн Приватбанку.

Про це йдеться в судових матеріалах київського апеляційного суду, передають Українськi Новини.

Відповідно до них, Коломойський не сказав слідчим, де знаходяться оригінали документів, хоча може володіти відповідною інформацією.

“Органом досудового розслідування наразі вживаються заходи для встановлення місцезнаходження оригіналів кредитних договорів, а підозрюваний (Коломойський) може знати де знаходиться зазначена документація, у звʼязку з чим може вжити заходів до її знищення або схову”, – йдеться в матеріалах суду.

Під час розгляду апеляції суд також пояснив, чому арештував Коломойського.

“Колегія суддів враховує дані про особу підозрюваного у їх сукупності, зокрема, що останній одружений, раніше не судимий, має постійне місце проживання. Однак приходить до висновку, що вказані обставини не можуть спростовувати наявні у матеріалах клопотання докази щодо існування зазначених органом досудового розслідування ризиків, а жоден з більш мʼяких запобіжних заходів не зможе забезпечити належну процесуальну поведінку підозрюваного”, – зазначає суд.

Поширити в соціальних мережах !
Shares

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.