Чоловік у нетверезому стані завдав ножем тяжких тілесних ушкоджень своїй дружині через те, що не міг знайти вдома горілку. Він отримав умовний термін на три роки.
Про це йдеться у вироку Золотоніського міськрайонного суду, повідомляють “18000”.
У суді обвинувачений стверджує, що завдав удару випадково. Чоловік повернувся із роботи у нетверезому стані. Він сидів на табуретці, а потім пішов у хату, щоб взяти ніж і витягнути скоби на вікні, де кіт порвав тюль. У момент, коли чоловік виходив із хати, попереду нього йшла його дружина. Він спіткнувся і потрапив ножем прямо їй у спину, після чого потерпіла впала.
Обвинувачений додає, що він злякався і сидів на лавці. Свою вину визнає повністю й шкодує про вчинене.
Потерпіла пояснила, що після роботи пішла із сусідкою по воду, а потім чекала ту біля паркану, щоб сходити ще раз. У цей момент обвинувачений виглянув з хати й запитав у неї, де вона діла горілку. На що жінка відповіла, що тільки зайшла додому. Вона почула, що чоловік вийшов з хати, а потім відчула укол у спину. Доторкнулась рукою і побачила кров. Через це вона втратила свідомість.
Потерпіла вказала, що претензій до обвинуваченого не має й попросила призначити йому покарання, не пов’язане з позбавленням волі.
Одна зі свідків розповіла, що бачила, як потерпіла стояла під стіною і перемовлялась із чоловіком. Потім та зникла, але згодом сусідка почула, що жінка кличе на допомогу. Свідок зайшла до іншої сусідки й вони разом пішли на крик. Потерпіла показала їм одяг, який був весь у крові. Тоді сусідка побігла викликати швидку.
Жінка отримала травму задньої поверхні грудної клітки з ушкодженням лівої легені. Це спричинило внутрішню кровотечу.
Обвинуваченому надали умовний термін тривалістю три роки на підставі ч. 2 ст. 75 КК України (суд ухвалює рішення про звільнення від відбування покарання з випробуванням у випадку затвердження угоди про примирення або про визнання вини, якщо сторонами угоди узгоджено покарання у виді виправних робіт, службового обмеження для військовослужбовців, обмеження волі, позбавлення волі на строк не більше п’яти років, а також узгоджено звільнення від відбування покарання з випробуванням).