Валентин Резніченко та Олександр Трухін покинули межі України ФОТО

Колишній голова Дніпропетровської державної адміністрації Валентин Резніченко та народний депутат від фракції “Слуга Народу” Олександр Трухін виїхали за кордон. Про це повідомляє телеграм-канал “Никополь/Марганец/Энергодар/Обстрелы”.

Нагадаємо, Трухін нещодавно визнав себе винним у справі з ДТП, в якому постраждала людина, та пішов на угоду зі слідством. А на Валентина Резніченка було відкрито щонайменше п’ять кримінальних справ по розкраданню гуманітарної допомоги у його бутність головою адміністрації. Також Резніченко фігурував у скандалі з ремонтом доріг і фірмою його фітнес-інструктора.

Офіційного підтвердження цієї інформації наразі немає, але якщо це правда, то постає питання: як двоє військовозобов’язаних чоловіків змогли перетнути державний кордон в умовах воєнного часу?

Поширити в соціальних мережах !
Shares

1 thought on “Валентин Резніченко та Олександр Трухін покинули межі України

  1. Як вони виїхали? Та дуже просто. Бо при “слугах” все можливо. Бо як наприклад зараз, коли вся країна вже рік, разом з президентом дивиться поліцейське відео, де начальник ГУНП Дніпропетровської області А. Щадило і його зам С. Бухінік вимагають хабарі і кришують наркоторговців. То як таке може бути, що вони досі на волі і при своїх посадах?

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.