Антикорупційний суд змінив запобіжний захід судді з Одещини ФОТО

Вищий антикорупційний суд змінив запобіжний захід судді одного з районних судів Одеської області, якого викрили на одержанні чотирьох тисяч доларів США неправомірної вигоди. Про це повідомили в Спеціалізованій антикорупційній прокуратурі.

Раніше до судді застосували запобіжний захід у вигляді застави у розмірі 757 тисяч гривень, однак оскільки заставу в повному обсязі так і не було внесено, прокурор звернувся до суду з клопотанням про зміну запобіжного заходу на більш суворий. ВАКС застосував до судді запобіжний захід у вигляді цілодобового домашнього арешту. Крім того, суд зобов’язав підозрюваного носити електронний браслет.

Суддя підозрюється у тому, що отримав чотири тисячі доларів від чоловіка, якого притягували до адміністративної відповідальності. Гроші він мав передати своїм колегам для ухвалення потрібного рішення, але робити цього не збирався. «Надалі суддя ввів громадянина в оману щодо наміру передати неправомірну вигоду, а сам заволодів грошима та розпорядився ними на власний розсуд», — повідомили у прес-службі.

9 лютого чоловіку повідомили про підозру за ч. 4 ст. 27, ч. 3 ст. 369, ч. 1 ст. 190 Кримінального кодексу України. Судді загрожує від чотирьох до восьми років позбавлення волі.

Поширити в соціальних мережах !
Shares

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.