У Франції розглядають питання екстрадиції екснардепа Жеваго, - ЗМІ ФОТО

Французький суд розглядає питання екстрадиції підозрюваного в розтраті народного депутата 6 скликань та бізнесмена Костянтина Жеваго.
Про це повідомив співрозмовник УП в правоохоронних органах.

За даними джерела УП, о 10-й годині (9 за європейським часом) суд французького міста Шамбері розпочав розгляд по суті запиту української сторони про екстрадицію українського бізнесмена-втікача Костянтина Жеваго.

Нагадаємо, що за запитом Державного бюро розслідувань на французькому гірськолижному курорті Куршевель затримали українського колишнього народного депутата та бізнесмена Костянтина Жеваго.

Зазначають, що екснардепа Жеваго затримали представники кримінальної поліції Франції 27 грудня в одному з готелів Куршевелю.

“На сьогоднішій день за запитом слідчих ДБР вдалося у Куршевелі затримати Костянтина Жеваго. Ви знаєте, що він є фігурантом кількох кримінальних проваджень ДБР. І зараз готуються документи до екстрадиції”, наголосила радниця.

У ДБР уточнили, що на виконання ухвали суду щодо тримання під вартою Жеваго слідчі підготували клопотання про взяття під варту до одержання вимоги екстрадицію екснардепа до 38 країн.

Фонд гарантування вкладів фізичних осіб подав позов на 46 млрд грн в Господарський суд міста Києва проти власника банку “Фінанси та Кредит” Костянтина Жеваго.

Поширити в соціальних мережах !
Shares

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.