У Полтаві депутату обласної ради повідомили про підозру через проблеми з декларацією ФОТО

Олега Дядика підозрюють у внесенні неправдивої інформації до електронної декларації за 2020 рік.

Про це повідомили у Спеціалізованій антикорупційній прокуратурі 4 січня. Також ЗМІСТ намагався зв’язатися із депутатом Олегом Дядиком, але на момент публікації не отримав відповіді.

Детективи НАБУ встановили, що Дядик у щорічній декларації за 2020 рік не задекларував ТОВ «Міт Магнат», яке займається виробами з пластмаси. Його також підозрюють у прихованні від держави прибутків, отриманих від діяльності на цьому підприємстві.

Внесені відомості до декларації відрізняються від достовірних на понад 3,47 млн грн. Ця сума у 500 разів перевищує прожитковий мінімум для працездатних осіб в Україні, встановлений у 2021 році.

Депутат став власником та керівником ТОВ «Міт Магнат» у квітні 2020 року. З того часу змінилося й місце реєстрації – із Запоріжжя підприємство перевезли у Кременчук. Наразі Олег Дядик є єдиним власником підприємства.

На сьогодні розслідування цих фактів розпочали за матеріалами Національного агентства з питань запобігання корупції.

У разі доведення провини депутату облради від партії «За майбутнє» загрожує штраф або громадські роботи або обмеження волі на строк до двох років, або позбавленням волі на той самий строк, з позбавленням права обіймати певні посади чи займатися певною діяльністю на строк до трьох років.

Поширити в соціальних мережах !
Shares

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.