Контрнаступ складний, але ініціатива на боці України - Зеленський

КИЇВ. 8 серпня. УНН. Президент України Володимир Зеленський в інтерв’ю латиноамериканським ЗМІ розповів, що український контрнаступ є складним, і просувається повільніше, ніж очікувалося. Однак він наголосив, що ініціатива на полі бою в українських військових, передає УНН.

Цитата

“Контрнаступ складний. Відбувається, напевне, повільніше, ніж хтось хоч або бачить. Це все другорядні речі… Контрнаступ – це наступ армії, а не відхід. І це важливий позитив. Ініціатива в руках України”, – заявив очільник держави.

Деталі

За словами президента, українські військові стикаються із замінованими російськими окупантами територіями, технічними складнощами, певними затримками та нестачею певних видів озброєння на напрямках під час проведення наступу. Однак, наголосив Зеленський, “росіянам складніше”.

“Дуже складно так довго воювати. Дуже складно, коли в тебе дефіцит певної зброї. Все це дуже складно, бо це війна. Я знаю, що нам складно, але я точно знаю, що росіянам складніше. В наших очах втомленість, а в їх очах – страх, і це різні речі. Доведеться терпіти, якщо ми хочемо перемогти. А ми цього хочемо”, – сказав він.

Очільник держави вкотре підкреслив, що росія, на відміну від України, може закінчити війну швидше і “без зайвих жертв”, якщо виведе свої війська з української території.

“Україна не збирається продовжувати війну на території російської федерації. Це ніколи не було нашою ціллю. Ми деокуповуємо лише власні території. І в цьому різниця – їм є куди повертатися, а нам немає. Їм є куди виходити, а ми не можемо, бо це єдина наша земля”, – підсумував Зеленський.

Нагадаємо

Президент Володимир Зеленський розповів, що росія викрадає та експортує зернові та іншу сільськогосподарську продукцію з української території. Він звернувся до досвіду країн з колоніалізмом, закликаючи до солідарності з Україною.

Поширити в соціальних мережах !
Shares

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.