Україна в ЄС: Єврокомісія розпочала підготовку звіту щодо розширення Євросоюзу

КИЇВ. 8 серпня. УНН. Європейська комісія розпочала підготовку звіту щодо розширення ЄС. Звіт має бути оприлюднений у другій половині жовтня 2023 року, у ньому, ймовірно, будуть рекомендації для України та Молдови розпочати переговори про вступ до ЄС, повідомив у Twitter редактор Радіо Свобода з питань Європи Річард Йозвяк, передає УНН.

Цитата

“Розпочато підготовку звіту Європейської комісії щодо розширення ЄС, який має бути оприлюднений у другій половині жовтня. Наразі відомо, що він міститиме рекомендації для України та Молдови розпочати переговори про вступ до ЄС, а для Грузії – отримати статус кандидата на вступ до ЄС. Але все ще потрібен консенсус 27 членів ЄС у грудні”, – написав Йозвяк.

Нагадаємо

Раніше повідомлялось, що президентка Єврокомісії Урсула фон дер Ляєн в інтерв’ю Le Temps заявила, що вітає прогрес України на шляху вступу до Європейського Союзу та не може уявити, що країна не буде частиною ЄС через 20-30 років. Водночас вона зауважила, що не може дати точні часові рамки, коли це відбудеться.

Конкуренція українського та європейського агропромислових комплексів може стати основною проблемою членства України у Євросоюзі. Таку думку в ексклюзивному коментарі УНН висловив президент Української аграрної конфедерації Леонід Козаченко.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Якщо у Європі ігнорують статут ЄС, то це не той Євросоюз, куди бажала потрапити Україна – експерт про блокування Польщею українського агроекспорту

Поширити в соціальних мережах !
Shares

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.