Арахамія вважає, що нардеп Торохтій має скласти мандат

Давид Арахамія

КИЇВ. 8 серпня. УНН. Голова парламентської фракції “Слуга народу” Давид Арахамія заявив у вівторок, що ініціює виключення з фракції народного депутата Богдана Торохтія, і вважає, що останній має скласти депутатський мандат, після появи журналістського розслідування щодо нього, пише УНН.

Цитата

“Богдан Торохтій мав час на те, щоб пояснити свою поведінку під час війни і спробувати хоча би якось реабілітуватися. Як варіант – продати щось з елітного автопарку своєї родини і передати кошти на потреби оборони. Це нікого не виправдовує, але хоча би дає зрозуміти, що людина усвідомила свою помилку і більше так не вчинятиме”, – написав Арахамія у Telegram.

Але, з його слів, нічого з цього зроблено не було.

“Більше того, ми дізналися, що поки родина Богдана Торохтія купувала елітне майно, сам він продовжував отримувати з бюджету компенсацію за оренду житла”, – вказав голова монобільшості.

“Тому: 1. Він має повернути отримані гроші в бюджет. 2. Він має скласти депутатський мандат. 3. Я негайно ініціюю його виключення з фракції”, – зазначив Арахамія.

Доповнення

Таку заяву Арахамія зробив після того, як з’явилося журналістське розслідування Bihus.Info щодо нардепа, де журналісти зафіксували використання Mercedes-Benz EQS та знайшли докази виїзду на море до Болгарії під час воєнного стану.

Поширити в соціальних мережах !
Shares

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.