СБУ і ДБР викрили заступника начальника Центральної військово-лікарської комісії ЗСУ на системній корупції на темі ухилення від проходження служби – Арахамія ФОТО

На завершення дня 3 лютого, в антикорупційному марафоні остання новина про ухилення від мобілізації. Про це повідомив голова фракції «Слуга народа» Давид Арахамія.

Він підкреслив: «Вітаю. Закликаю правоохоронні органи переглянути рішення Комісії за останні 6 місяців, щоб не дати хабарникам і тим, хто їм платив, досягнути своїх цілей».

Раніше ASPI news вже повідомляло про хабарництво при ухилянні від призову через військово-лікарські комісії: «Невідомий розповів на відео, яке надіслав до редакції: “Є непоодинокі випадки, коли люди не хочуть захищати Україну та тікають від мобілізації. Часто цьому “сприяють” обласні військово-лікарські комісії, які дають можливість “відскочити” від армії. Мені вдалося поспілкуватися з представником такої комісії. Ми змінили голос та приховали обличчя. Ось його слова.

Така проблема є, члени комісій заробляють кошти, таких випадків багато. До речі, мій керівник теж приймає у цьому участь. Можу назвати приклад – Бондаренко Віталій, якому хочуть дати “білий квиток”. Це – Київська область, але проблема є не тільки у Києві, це по всій Україні. Сподіваюся, правоохоронні органи звернуть увагу на такі випадки корупції”.

Київська поліція теж розслідує ці ганебні факти по заяві активістів.

Поширити в соціальних мережах !
Shares

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.