У Кам'янському військовослужбовця звільнили з підприємства, щоб не платити йому зарплату: що вирішив суд ФОТО

У Кам’янському з підприємства з виготовлення лакофарбової продукції “ЗІП” звільнили працівника, який пішов воювати. У результаті через суд він зміг домогтися поновлення на посаді та отримає компенсацію. Про це повідомляє «Дніпро Оперативний», посилаючись на Facebook Івана Переверзєва.

Як розповів Іван Переверзєв, військовий працював на підприємстві 20 років. У 2020 році він уклав контракт з Міноборони та почав служити в АТО.

За законом на час служби за працівником мають зберігатися посада та зарплата. Проте кадровий відділ знайшов стару заяву про звільнення, яку колись довелося написати військовому, та дописав у документ актуальну дату.

«Дуже поширена схема – при прийомі на роботу, або у процесі трудової діяльності працівника можуть змусити написати заяву про звільнення без вказівки дати, щоб тримати його на короткому повідку або у потрібний момент звільнити. Так і сталося у нашому випадку. Людину звільнили, попередньо вписавши до її заяви необхідну дату», – написав Переверзєв.

У суді було призначено почеркознавчу експертизу, яка показала, що дата в заяві була написана іншою людиною. Суд ухвалив рішення поновити військового на посаді (він зараз воює на Донбасі) та стягнути з підприємства невиплачену зарплату за період майже 2 роки. Сьогодні апеляційний суд підтримав це рішення.

Поширити в соціальних мережах !
Shares

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.