ЗСУ наступають на півдні Бахмутьского напрямку - речник Генштабу

КИЇВ. 3 липня. УНН. ЗСУ ведуть наступ південніше Бахмута. Тримають оборону на заході Курдюмівки і Кліщіївки, південніше Андріївки. Стримують наступ ворога на Куп’янському та Лиманському напрямках, передає УНН з посиланням на Речник Генерального штабу Збройних Сил України Павло Ковальчук, якого цитує Military Media Center.

Деталі

Як повідомив речник Генерального штабу Збройних Сил України Павло Ковальчук, Сили оборони ведуть наступальні дії південніше міста Бахмут. При цьому росіяни здійснили безуспішні спроби відновити втрачене положення західніше Курдюмівки, південніше Андріївки та західніше Кліщіївки.

Сили оборони України стримують наступ російських військ також на Куп’янському та Лиманському напрямках.

Доповнення

Сили оборони відбили контратаки росіян на південному фронті. Противник «здійснив безуспішні спроби відновити втрачене положення на напрямку Урожайне – Благодатне та західніше Старомайорського».

За словами заступниці міністра оборони України Ганни Маляр наприкінці липня, на Бахмутському напрямку на півдні від Бахмута українська армія поступово рухалась вперед. Бої тривали в районі Кліщіївки, Курдюмівки, Андріївки і носили доволі жорсткий характер. Ворог вів інтенсивний вогонь.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Влада рф намагається замовчувати невдачі на війні, щоб не сіяти паніку – ISW

Поширити в соціальних мережах !
Shares

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.