Південна Корея розглядає можливість долучитися до переговорів щодо України в Саудівській Аравії

КИЇВ. 3 липня. УНН. Південна Корея розглядає можливість участі у багатонаціональних переговорах щодо української Формули миру, які мають відбутися у Саудівській Аравії цими вихідними, повідомляє Yonhap News із посиланням на дипломатичне джерело, передає УНН

Деталі

Південна Корея розглядає можливість взяти участь в міжнародних переговорах щодо України, які мають відбутися в Саудівській Аравії цими вихідними.

Джерело в дипломатичних колах повідомило про можливість відправити високопоставленого чиновника з Управління національної безпеки президента для участі в дводенній зустрічі у місті Джидда.

Зараз згідно з ініціативою, Південна Корея сприятиме участі ключових країн, що розвиваються, у саміті Формули миру, запропонованому Зеленським, який передбачає реалізацію 10 пунктів української Формули миру, включаючи виведення російських військ з Києва.

Доповнення 

Також, президент Південної Кореї Юн Сук Йоль раніше зустрічався з президентом України Володимиром Зеленським у Києві та погодився надати пакет допомоги у сфері безпеки, гуманітарної допомоги та відновлення в рамках Ініціативи миру та солідарності в Україні.

Нагадаємо

Київ на майбутньому саміті в Саудівській Аравії щодо встановлення миру в України, який відбудеться 5-6 липня, очікує на підтримку та внесення пропозицій до української Формули миру. 

На зустрічі запрошено кілька західних країн і країн, що розвиваються, включаючи Індію та Китай, для обговорення української Формули миру. росію до переговорів не запрошували.

Також США мають великі очікування від майбутнього саміту у Саудівській Аравії, на якому учасники зустрічі обговорять запропоновану президентом України Формулу миру та її реалізацію. Адже вважають це початком процесу та шансом для держав почути українську сторону безпосередньо. 

Поширити в соціальних мережах !
Shares

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.