СБУ оголосила про підозру доньці колишнього міністра оборони Лебедєва ФОТО

Співробітники Служби безпеки викрили на антиукраїнській діяльності дочку колишнього міністра оборони України часів Януковича Павла Лебедєва.

За матеріалами слідства, вона керувала підприємствами, які постачали товари та обладнання для оборонно-промислового комплексу рф.

Мова йде про Альону Лебедєву – управляючу бізнесом батька та кінцеву бенефіціарну власницю промислово-інвестиційної групи «АУРУМ ГРУП» (включає понад 50 суб’єктів господарювання, в т.ч. ПРАТ «Свеський насосний завод», ТОВ «ТД «НАСОСХОЛДИНГ» та ТОВ «Дизельний завод»). Зокрема, Альона Лебедєва є власницею кропивницького заводу «Цукрогідромаш».

Наразі Київська міська прокуратура заочно повідомила жінці про підозру за ч. 3 ст. 27, ст. 110-2 Кримінального кодексу України – фінансування дій, вчинених з метою насильницької зміни чи повалення конституційного ладу або захоплення державної влади, зміни меж території або державного кордону України.

Санкція статей передбачає покарання у вигляді позбавлення волі строком на 10 років без права обіймати певні посади та конфіскацію майна.

Поширити в соціальних мережах !
Shares

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.