Микитасю зменшили розмір застави в 2,5 рази до 100 млн гривень ФОТО

Апеляційна палата Вищого антикорупційного суду зменшила розмір застави колишньому депутату Верховної Ради Максиму Микитасю з 260 млн гривень до 100 млн гривень. Про це повідомляє АП ВАКС, передають Українськi Новини.

Апеляційна палата Вищого антикорупційного суду 1 листопада розглянула апеляційні скарги захисників колишнього депутата на ухвалу слідчого судді ВАКС від 20 жовтня про застосування запобіжного заходу у вигляді тримання під вартою з альтернативою внесення 260 млн грн застави.

За результатами розгляду колегія суддів частково задовольнила апеляційні скарги захисників.

Ухвалу слідчого судді скасовано в частині альтернативного запобіжного заходу – застави, встановивши новий – 100 млн грн.

Рішення набрало законної сили з моменту проголошення та оскарженню в касаційному порядку не підлягає.

Ексдепутат Микитась підозрюється в можливій пропозиції 22 млн євро неправомірної вигоди голові одного з українських міст за сприяння в отриманні поза конкурсною процедурою контракту з будівництва метрополітену (ч. 4 ст. 369 КК України).

Колишній депутат (у минулому — топпосадовець державної компанії “УкрБуд”) запропонував міському голові Дніпра неправомірну вигоду за укладення з підконтрольними йому компаніями контракту з будівництва метрополітену в Дніпрі поза конкурсом.

Кошти обіцяв надавати частинами впродовж дії проєкту – до 2027 року.

“Лояльність” мера ексдепутат оцінив у 10% від вартості проєкту (220 млн євро), що становить відповідно 22 млн євро.

Поширити в соціальних мережах !
Shares

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.