Працівник оборонного заводу та райдержадміністрації: на Дніпропетровщині виявили агітаторів «руського миру» ФОТО

Фахівці Служби безпеки України під час моніторінгу інформаційного інтернет-простору викрили декількох проросійські настроєних жителів Павлограду, які вели антиукраїнську агітацію у соціальних мережах.

Один з них колишній працівник оборонного підприємства не приховував своє захоплення політичним керівництвом країни агресора та був активним прихильником військового вторгнення рф в Україну. Пости з підтримкою окупації українських територій росіянами він розміщав на власній сторінці у соцмережі.

Також була виявлена колишня працівницю однієї з райдержадміністрацій області, яка підтримувала кремлівський режим та закликала до передачі українських територій під керування окупаційної влади. Вона мала родичів у рф та повністю поділяла точку зору рашистських пропагандистських каналів. Негативні висловлювання на адресу української влади і глорифікація дій ворога під час проведення так званої «спецоперації» постійно викладалися на особистій сторінці в соцмережі.

Ще одна прихильниця «руського миру» – співробітниця державної організації у сфері освіти. Її пости переважно стосувалися підтримки лідерів країни-ворога, критики військової допомоги Україні західними державами. Контент розповсюджувався через особистий акакунт у соцмережі, і супроводжувався її власними коментарями.

У всіх фігурантів були проведені обшуки, вилучена комп’ютерна техніка та мобільні телефони, які вони використовували у протиправній діяльності.

Наразі в рамках кримінальних проваджень всім фігурантам повідомлено про підозру за колабораційну діяльність за ст. 111-1 Кримінального кодексу України.

Поширити в соціальних мережах !
Shares

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.