«Готельний комплекс «Київ» подав позов про стягнення коштів до народного депутата із Запорізької області, який зник безвісти ФОТО

Державне підприємство «Готельний комплекс «Київ» Управління справами Апарату Верховної Ради України» подав до Господарського суду Запорізької області позовну заяву проти народного депутата Олександра Пономарьова з Бердянська.

Про це повідомляється в реєстрі судових рішень, передає 061.

В обґрунтування заявлених позовних вимог ДП «Готельний комплекс «Київ» зазначає, що вони уклади договір з нардепом про винайм готельного номеру. Нардеп має заборгованість в сумі 81 250 гривень. за винайм готельного номеру за період з лютого 2022 по липень 2022.

Представники готелю стверджують, що неодноразово зверталися з листами до Пономарьова щодо здійснення погашення боргу. Однак, суму заборгованості в розмірі 81 250 гривень так і не було сплачено і тому вони вирішили стягнути борг в судовому порядку.

Проте Господарський суд дійшов висновку про відмову у відкритті провадження у зв’язку з тим, що позов подано до фізичної особи, яка не є підприємцем, а тому вказаний позов не підлягає розгляду за правилами господарського судочинства і його мають розглядати місцеві загальні суди.

Нагадаємо, раніше ми писали про те, що народний депутат України Олександр Пономарьов (фракція “Опозиційна платформа – за життя”), якого 20 березня затримали російські солдати, на початку квітня був госпіталізований до лікарні. Після його доля залишається невідомою, бо в парламенті він не з’являвся та де саме наразі він проживає невідомо.

Раніше ми писали про те, що суд розглядав клопотання депутатки Бердянської міськради, що зазначала, що військовослужбовці збройних сил Російської Федерації та невстановлені особи спецслужб ФСБ РФ, в період часу з 28.02.2022 року викрали та утримують в заручниках в приміщеннях розташованих на території міста Бердянська Запорізької області застосовуючи заходи психологічного примусу, фізичного насилля та медичні препарати примушують до переходу на бік ворога в умовах воєнного стану невідомого громадянина України та народного депутата (мова йшла про Олександра Пономарьова).

В реєстрі вказано, що в СБУ також зацікавилася долею нардепа Пономарьова з ОПЗЖ. Відомо, що в телефонному опитуванні хтось з місцевих мешканців повідомив силовикам про те, що нардеп перейшов на бік окупантів та активно почав з ними співпрацювати. Повідомили співрозмовнику про це медичні працівники з відділу реанімації, що працювали у медичному закладі, де якийсь проміжок знаходився на лікуванні Пономарьов. За даними цього неназваного джерела нардеп знаходився «у досить непоганому стані порівняно із іншими хворими людьми». Нібито він постійно знаходився під охороною російських військових, можливо його вже вивезли до Москви.

Поширити в соціальних мережах !
Shares

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.