Після підозри у корупції: голова Одеської ОВА звільнив свого заступника Муратова ФОТО

Колишнього заступника голови обладміністрації було затримано за пропозицію “сприяти” одному зі своїх колег у запобіганні відповідальності за присвоєння державних коштів. За даними СБУ, за свою “допомогу” Муратов вимагав $35 тисяч.

Голова Одеської обласної військової адміністрації Максим Марченко звільнив свого заступника Олега Муратова. Про це глава відомства написав у Telegram-каналі.

“Розпорядженням Начальника Одеської обласної військової адміністрації Максима Марченка № 6/К-2023 від 10.01.2023 звільнено Муратова Олега Михайловича з посади заступника голови Одеської обласної державної адміністрації 10 січня 2023 року”, — йдеться у повідомленні.

Про те, що Олега Муратова підозрюють у вимаганні хабара, повідомляли в Службі безпеки України 5 січня. За словами представників правоохоронних органів, одеський урядовець пропонував голові одного з місцевих департаментів “сприяння” в ухиленні від кримінальної відповідальності за присвоєння державного майна.

За даними СБУ, Муратов вимагав у колеги за свої послуги 35 тисяч доларів. Для того, щоб здійснити задумане, заступник голови Одеської ОВА мав намір використовувати особисті зв’язки з представниками правоохоронних установ України.

Українським спецслужбам вдалося задокументувати передавання авансу в розмірі $27 тисяч своєму водію у будівлі адміністрації. Під час обшуків правоохоронці знайшли в Муратова понад 45 тисяч доларів, понад 21 тисячу євро, а також зливки золота та монети.

ЗМІ також повідомляли, що Олега Муратова було звільнено з-під варти під заставу в 3,2 млн грн.

Поширити в соціальних мережах !
Shares

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.