Депутатака Запорізької облради отримала підозру від силовиків ФОТО

Силовики оголосили підозру у колабораційній діяльності депутатці Запорізької обласної ради.

Про це повідомляє Запорізька обласна прокуратура.

За даними слідства, з окупацією м. Кам’янка-Дніпровська зрадниця перейшла на бік ворога. На той час вона обіймала посаду директорки місцевої школи. Згодом почала впроваджувати у навчальному закладі “російську освіту”: оновила програму викладання з використанням російських підручників, змінила форму оцінювання школярів на 5-ти бальну.

Окрім того, змушувала вчителів проходити так звані курси “підвищення кваліфікації” у м. Євпаторії тимчасово окупованого Криму.

Нині вказується, що Запорізька обласна прокуратура оголосила їй підозру за статтею про впровадження стандартів освіти держави-агресора (ч. 3 ст. 111-1 КК України).

Фігуранткою справи є депутатка Запорізької обласної ради Ніна Гурська.

2020 року вона обиралася до ради від «Партії Володимира Буряка «Єднання». На той час вказувала, що працює психологом у позашкільному навчальному закладі “Станція юних техників” Запорізької міської ради.

За даними аналітичної платформи YouControl, у жовтні 2021 року Гурська очолила “Кам’янсько-Дніпровську загальноосвітню санаторну школу-інтернат”.

До цього її кандидатуру розглядали на посаду директорки військового ліцею “Захисник”. Втім можливим призначенням обурилися користувачі соцмереж – вказували, що Гурська брала участь в “антимайданах”.

Поширити в соціальних мережах !
Shares

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.