Буданов про загибель Дениса Кірєєва: «Був убитий в автівці СБУ» ФОТО

Очільник Головного управління розвідки України Кирило Буданов заявив, що банкіра Дениса Кірєєва 5 березня 2022 року вбили в автівці Служби безпеки України.
Про це глава ГУР сказав в інтерв’ю виданню «Радіо Свобода».

«Я поділяю думку і вірю фактам, що пан Кірєєв був убитий в автівці СБУ, коли вони (співробітники СБУ — ред.) провели захід щодо цієї особи. Цей факт зафіксовано, це є в матеріалах розслідування. Все інше — розслідування веде ДБР. Я не маю права коментувати цю інформацію. Те, що його вбили в цій автівці співробітники — це факт», — заявив Буданов.

Він додав, що Кірєєв був штатним співробітником ГУР, і його, за словами Буданова, затримали учасники спецпідрозділу СБУ «Альфа» приблизно за 200 метрів від центрального офісу СБУ.

«Факти такі: людину, яка їхала на запрошення СБУ в будівлю СБУ, за 200 метрів від будівлі перехоплюють, відвозять трошки далі, ніж у цю будівлю, а труп викидають на вулицю. Ось факти», — зазначив глава розвідки.

Буданов в інтерв’ю також сказав, що після цього мав розмову з тодішнім очільником СБУ Іваном Бакановим, і це була «остання з ним розмова», на якій «він не зміг нічого толком пояснити» про загибель Кірєєва.

Глава ГУР розповів, що він відправив Кірєєва на переговори з рф навесні 2022 року до Гомеля, щоб «затягнути процес і виграти час, оскільки пан Кірєєв особисто знав двох осіб з того переговорного процесу, які представляли російську сторону».

За словами очільника розвідки, він упевнений, що Кірєєв не був шпигуном, і «ніхто не очікував такої реакції» від працівників СБУ щодо співробітника ГУР.

Нагадаємо, раніше радник глави Офісу президента Михайло Подоляк заявив, що загибель банкіра Дениса Кірєєва пов’язана з поганою координацією українських спецслужб на початку повномасштабного російського вторгнення. Він наголосив, що Кірєєв не був російським агентом.

Поширити в соціальних мережах !
Shares

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.