У Києві відбудеться благодійний концерт «Війна і ми»

КИЇВ. 17 липня. УНН. 18 липня в київському клубі Pepper’s Дмитро Васильєв зіграє благодійний рок-концерт, у межах якого буде проведений збір на облаштування укриття і «куточка безпеки» у Київському державному музичному ліцеї імені М. В. Лисенка.

Дмитро Васильєв – український громадський діяч та політичний експерт, а відтепер – і рок-співак.

“Війна відкриває нові грані нашої душі, – каже Васильєв. – Музика – це форма комунікації. Ми – це соціум, в якому ми зараз живемо, реалії сьогодення”.

7 липня Васильєв випустив сольний музичний проєкт – альбом з 10 пісень, що були створені від початку повномасштабного вторгнення росії в Україну.

Відчувши непереборне бажання через творчість показати всі свої переживання, Дмитро створив 10 музичних композицій про війну, суспільство, стосунки між людьми, й зокрема – про особистісні стосунки чоловіка та жінки за воєнного стану. Війна, яка зруйнувала всі упередження щодо музичної діяльності Дмитра та підштовхнула до активної реалізації творчих планів.

Реліз першого синглу Дмитра Васильєва «Незламні Воїни» відбувся 24 серпня 2022 року. Протягом року були записані пісні до альбому «Війна і Ми». Він складається із трьох блоків: Підбадьорювання військових, підбадьорювання суспільства загалом та фундамент, на якому все тримається: любов. Альбом уже доступний для прослуховування на популярних стримінгових платформах за посиланням: https://fanlink.to/dmytrovasylev.

Збір пожертв уже відкритий. Ціль – 400 000 гривень на облаштування укриття і «куточка безпеки» у Київському державному музичному ліцеї імені М. В. Лисенка

Посилання на “банку” https://send.monobank.ua/jar/6pg2sJkBVd

На концерт запрошені відомі музиканти, політики, волонтери. Лоти для аукціону нададуть відомі військові, культурні та спортивні діячі.

Благодійний музичний вечір відбудеться у межах програми «Спільнодія», яка впроваджується Фондом Східна Європа у партнерстві з Українським незалежним центром політичних досліджень і ГО «Разом проти корупції» коштом Європейського Союзу.

Про ліцей:

Київський державний музичний ліцей імені М. В. Лисенка (КДМЛ ім. М. В. Лисенка) – це один із провідних навчальних закладів, де готують музикантів-виконавців концертного профілю високої кваліфікації не тільки України, а й усього Східноєвропейського регіону. Музична десятирічка була відкрита як професійний навчальний заклад для обдарованих дітей.
У цьому ліцеї навчався Павло Зібров, Ігор Шамо («Києве мій»), Тарас Петриненко. Зараз там навчаються 420 дітей, 120 з яких проживають у пансіонаті під час навчання. Навчають ліцеїстів 200 педагогів, а загальний штат закладу налічує 300 працівників.

Під час великої війни навчання в ліцеї не припиняється. Так, частина дітей виїхала за кордон, проте ті, хто залишився у Києві та/чи проживає в пансіонаті, продовжували навчання. У разі обстрілів чи повітряної тривоги діти перебувають в укриттях закладу. Обидва приміщення невеликі та потребують ремонтних робіт. Нагальна потреба у налагодженні вентиляційної системи, оскільки за наявної діти можуть перебувати в укритті не більше години. А зважаючи на плісняву, навіть година у такому приміщенні шкодить здоров’ю.

Крім того, ремонту потребує система гідроізоляції, оскільки під час злив вода заливає укриття; підлоги та стіни, які пошкоджені як часом, так і дощами.

Приміщення невеликі. Приміром, у навчальному можуть розміститися 50 дітей. Проводити повноцінні уроки там немає змоги, тому доцільно облаштувати «куточок безпеки», який сприятиме комфортнішому перебуванню дітей в укритті. Це можуть бути ігри, інтерактивні матеріали, які сприятимуть розвитку та заспокоєнню учнів.
Раніше приміщення укриттів використовували як овочеві та побутові склади, а у мирний час та після ремонту можуть слугувати навчальними класами, репетиційними.

Поширити в соціальних мережах !
Shares

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.