Рада безпеки ООН проведе перші переговори щодо штучного інтелекту

КИЇВ. 17 липня. УНН. Рада Безпеки Організації Об’єднаних Націй цього тижня в Нью-Йорку проведе свою першу офіційну дискусію щодо штучного інтелекту (ШІ), де Велика Британія закликатиме до міжнародного діалогу щодо його впливу на глобальний мир і безпеку. Про це пише УНН, посилаючись на Reuters.

Деталі

Цього місяця в Раді Безпеки ООН головує Британія, яка прагне отримати глобальну лідерську роль у регулюванні ШІ. Британський міністр закордонних справ Джеймс Клеверлі головуватиме на обговоренні у вівторок.

Наразі уряди в усьому світі розглядають, як пом’якшити небезпеки, пов’язані з появою технологій штучного інтелекту, які можуть змінити глобальну економіку та змінити ландшафт міжнародної безпеки. У червні генеральний секретар ООН Антоніу Гутерреш підтримав пропозицію деяких керівників штучного інтелекту щодо створення міжнародного органу зі спостереження за ШІ, такого як Міжнародне агентство з атомної енергії (МАГАТЕ).

Нагадаємо

Прем’єр-міністр Великої Британії Ріші Сунак, звертаючись до лідерів технологічних компаній у червні, заявив, що його країна повинна діяти швидко, щоб залишатися технологічною столицею. Він закликав їх зрозуміти можливості та виклики штучного інтелекту.

Поширити в соціальних мережах !
Shares

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.