Касові збори фільму "Барбі" перевищили $1 млрд

КИЇВ. 7 серпня. УНН. Касові збори американського фільму “Барбі” подолали позначку $1 млрд у світовому прокаті. Кінокартина досягла результату трохи більш як за два тижні — світова прем’єра відбулася 21 липня. Про це пише The Economic Times, передає УНН.

Деталі

“Барбі” стала другим фільмом за 2023 рік зі зборами понад $1 млрд. Першим був мультфільм “Брати Супер Маріо в кіно”, який заробив понад $1,3 млрд у світовому прокаті.

Збори головного конкурента “Барбі” — фільму “Опенгеймер” режисера Крістофера Нолана, який вийшов у прокат того ж дня — перевищили $500 млн. За бюджету в $100 млн і рейтингу R кінокритики позитивно оцінюють такий результат фільму про “батька ядерної зброї”.

Після успіху “Барбі” компанія Mattel оголосила про плани випустити кінофраншизу. У розробці знаходяться 14 фільмів — вони присвячені дитячим іграшкам, зокрема фіолетовому динозавру Барні, всесвіту Polly Pocket і “Томас і друзі”.

Доповнення

“Барбі” та “Оппенгеймер” відіграли вирішальну роль у поверненні кінотеатрам такого необхідного імпульсу після пандемії, але проблеми залишаються, зазначає видання.

Фільм “Барбі”, виробництво якого коштувало близько 150 мільйонів доларів, став поштовхом до створення нових фільмів за мотивами іграшок від компанії Mattel, яка виробляє ляльок Барбі.

Компанія Mattel має в розробці 45 фільмів, заснованих на іграшках, права на які вона має, у тому числі кілька вже анонсованих франшиз, таких як “Кишенькова лялька Поллі”, “Гарячі колеса” та “Томас – танковий двигун”.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ“Барбі” б’є рекорди у прокаті другий вікенд підряд

Поширити в соціальних мережах !
Shares

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.