США обмежать власні інвестиції у технології Китаю: Байден видасть відповідний указ

КИЇВ. 5 серпня. УНН. Очікується, що на початку наступного тижня президент Джо Байден видасть свій довгоочікуваний виконавчий указ про перевірку вихідних інвестицій у вразливі технології до Китаю, повідомляють джерела Reuters, пише УНН.

Деталі 

Метою наказу є зменшення інвестування у розвиток технологій, які підтримають військову модернізацію Китаю та загрожуватимуть національній безпеці США.

Очікується, що наказ буде націлений на інвестиції американського приватного капіталу, венчурного капіталу та спільних підприємств у Китаї в галузі напівпровідників, квантових обчислень та штучного інтелекту. Більшість інвестицій, охоплених наказом, потребують повідомлення уряду про них. Деякі транзакції будуть заборонені, повідомили джерела.

«У нас є заборона на експорт технології. У нас є обмеження на вхідні інвестиції. Це допоможе закрити цю прогалину у фінансуванні та ноу-хау та дасть уряду змогу побачити ці потоки капіталу», сказав Корделл Халл, колишній чиновник Міністерства торгівлі США.

Очікується, що правила не набудуть чинності одразу, і адміністрація запитуватиме коментарі щодо своїх пропозицій.

Доповнення 

Два джерела  видання повідомили, що брифінги очікуються в понеділок, а оголошення буде зроблено у вівторок. Але час змінювався багато разів і міг знову.

Джерела Reuters також зазначили, що очікується, що інвестиції, які будуть обмежені, будуть відстежувати правила експортного контролю для Китаю, видані Міністерством торгівлі США в жовтні.

Поширити в соціальних мережах !
Shares

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.