Мінцифри вперше виміряє рівень цифровізації у громадах

КИЇВ.15 липня. УНН. Мінцифра за підтримки швейцарсько-української Програми EGAP вперше визначить рівень цифрових послуг і розвитку діджитал-інфраструктури в територіальних громадах України. Про це повідомили у пресслужбі Міністерства з цифрової трансформації, пише УНН.

Деталі

Зазначається, що індекс цифрової трансформації громад України допоможе визначити рівень цифрових послуг і стан діджитал-інфраструктури в територіальних громадах України, а також дозволить виокремити пріоритетні напрями цифрового розвитку й системного впровадження інструментів е-урядування, е-комерції.

Структура Індексу відповідає стратегічним цілям Мінцифри, а також враховує світовий досвід цифрової трансформації та нормативні документи, що регулюють цифровізацію на загальнодержавному рівні.

Цитата

«Індекс цифрової трансформації громад допоможе сформувати дорожні карти для кожної громади, щоб посилити та пришвидшити розбудову цифрової держави. Індекс базується на комплексній методології, яка містить 65/78 показників, що охоплюють 5 категорій: цифрову економіку, послуги та інфраструктуру, а також цифрові навички та цифровізацію в органах місцевого самоврядування. … Результати вимірювання дозволять громадам побачити сильні та слабкі сторони і, відповідно, розвивати цифрові послуги, потрібні в їхньому регіоні», — зазначила Валерія Іонан, заступник Міністра цифрової трансформації з питань євроінтеграції.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖПідсумки цифровізації будівництва: 10 млрд гривень економії за рік – Федоров

Доповнення

Для вимірювання рівня цифровізації в громадах буде використано:

  • Базовий (для малих та середніх ТГ),
  • Розширений Індекси (для значних та великих ТГ).

Кожен з яких містить 5 однакових блоків, але з різною кількістю індикаторів — 65 та 78 відповідно.

Поширити в соціальних мережах !
Shares

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.