Ілон Маск заявив, що навчатиме свою модель штучного інтелекту постами у Twitter

КИЇВ.15 липня. УНН. Нова компанія Ілона Маска – xAI – для навчання своєї моделі штучного інтелекту використовуватиме публікації у соціальній мережі Twitter. Про це пише Reuters з посиланням на заяву Маска, передає УНН.

Деталі

Маск заявив, що використовуватиме публічні твіти, не зачіпаючи приватні інтереси. Він зазначив, що інші компанії вже використовують публікації в соціальних мережах для навчання своїх моделей штучного інтеректу.

Ілон Маск уточнив, що компанія xAI в ідеалі хоче створити «максимально допитливий штучний інтелект, який прагне до правди. Такий підхід Маск назвав найбезпечнішим.

Цитата

«На мій погляд, основна мета xAI — створити хороший штучний інтелект, який переслідуватиме мету зрозуміти всесвіт», — заявив власник Twitter і наголосив, що він виступає за регулювання сфери штучного інтелекту.

У плах Маска налагодити співпрацю між його компаніями xAI та Tesla. Бізнесмен пояснив, що співпраця обіцяє бути взаємовигідною, і не виключив, що розробки у сфері штучного інтелекту будуть застосовані для покращення системи автопілота електромобіля.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖАкції Twitter впали втричі відколи його купив Маск – Bloomberg

Нагадаємо, Ілон Маск запустив власну ШІ-компанію xAI з метою «зрозуміти справжню природу Всесвіту». 

Поширити в соціальних мережах !
Shares

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.