Apple офіційно попередили, що спати біля телефону на зарядці смертельно небезпечно

КИЇВ. 18 серпня. УНН. Компанія Apple опублікувала офіційне попередження щодо ризиків сну біля телефону, який стоїть на зарядці від мережі. Рекомендації щодо користування гаджетом опубліковано у розділі «Посібник користувача iPhone», пише УНН.

Деталі

У дописі, опублікованому на сайті компанії йдеться про те, що багато людей мають звичку під час сну тримати телефон недалеко від ліжка, або навіть під подушкою, щоб якомога швидше дотягнутися до нього у разі необхідності.

Apple наголошує, що завжди залишається ризик виникнення пожежі, ураження електричним струмом, травмування та пошкодження майна. Тому телефон краще тримати на безпечній відстані від сплячої людини.

Крім того, в Apple не рекомендують тримати телефон під подушкою чи ковдрою під час зарядки ще й через те, що гаджет може перегрітися, що спричинить поломку чи некоректну роботу.

Цитата

“Не спіть на пристрої, адаптері живлення чи бездротовому зарядному пристрої й не кладіть їх під ковдру, подушку чи своє тіло, коли смартфон підключений до джерела живлення”, – йдеться в повідомленні Apple.

Щоб мінімізувати ризики, представники компанії радять під час зарядки залишати телефони в добре провітрюваному приміщенні та використовувати лише оригінальні зарядні пристрої. Також в Apple наголошують, що використання пошкоджених кабелів чи зарядних пристроїв може призвести до пожежі.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Постачальник Apple Foxconn розпочинає виробництво iPhone 15 в Індії 

Поширити в соціальних мережах !
Shares

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.