САП просить суд призначити ексголові Рахункової палати Пацкану 4 роки позбавлення волі — ЦПК ФОТО

САП просить суд призначити ексголові Рахункової палати Пацкану 4 роки позбавлення волі — ЦПК

Спеціалізована антикорупційна прокуратура (САП) просить Вищий антикорупційний суд (ВАКС) призначити колишньому нардепу та ексголові Рахункової палати Валерію Пацкану чотири роки позбавлення волі. Його підозрюють в отриманні понад 127 тисяч гривень компенсації за житло.

Про це повідомляє Центр протидії корупції (ЦПК) у Telegram.

“На сьогоднішньому засіданні допитували Пацкана, однак сам допит на прохання обвинуваченого проходив у закритому режимі. Після допиту суд розпочав стадію дебатів”, — йдеться у повідомленні.

У ЦПК зазначили, що зокрема, сьогодні виступав прокурор САП Віталій Корзун, який попросив визнати Валерія Пацкана винним у зловживанні, яке спричинило тяжкі наслідки (ч. 2 ст. 364 КК).

“Прокуратура просить призначити 4 роки ув’язнення з позбавленням права обіймати певні посади на строк 3 роки (після відбуття покарання) і штрафом у 17 тисяч грн. Також прокурор просив задовольнити цивільний позов Управління справами Апарату Верховної ради й стягнути з колишнього нардепа вартість виплаченої йому компенсації на проживання”, — йдеться у повідомленні.

У наступних засіданнях слово в судових дебатах матимуть адвокати та сам обвинувачений Валерій Пацкан, додали у ЦПК.

24 жовтня 2022 року Національне антикорупційне бюро (НАБУ) та Спеціалізована антикорупційна прокуратура (САП) повідомили народному депутату VIII скликання Валерію Пацкану про підозру у незаконному одержанні 117,65 тис. грн компенсації за житло. НАБУ І САП кваліфікували дії посадовця як “Зловживання владою або службовим становищем”.

Поширити в соціальних мережах !
Shares

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.