Зеленський провів селектор: заявив про підготовку до виконання рішень Ставки з продовження "зернового коридору"

КИЇВ. 7 серпня. УНН. Президент України Володимир Зеленський повідомив у понеділок про щоденну селекторну нараду, де заслухав звіти про фронт і боєприпаси і дані розвідки, а також заявив про підготовку до виконання рішень Ставки з продовження “зернового коридору”, пише УНН

Цитата

“Щоденний селектор. Заслухали доповідь Головкома Залужного про ситуацію на фронті: напружені оборонні та наступальні операції. Міноборони відзвітувало про надходження техніки та боєприпасів, а також про календар постачання на близьку й середню перспективу, Мінстратпром – про власне виробництво. Ліквідовуємо бюрократичні барʼєри. Розвідки, ГУР і СЗР, довели до відома дані, отримані з росії. Розуміємо найближчі плани ворога. Голова СБУ Малюк відзвітував про боротьбу зі зрадниками в Україні”, – написав Зеленський у соцмережах.

З його слів, міністр внутрішніх справ Ігор Клименко та заступник голови Офісу Президента Олексій Кулеба розповіли “про російські обстріли цивільних об’єктів і про наші дії з ліквідації наслідків та з допомоги людям”.

“Також готуємо до виконання деякі рішення Ставки ВГК щодо продовження “зернового коридору”, – зазначив Зеленський.

Нагадаємо

21 липня Зеленський провів Ставку, де дав доручення щодо дій для продовження роботи “зернового коридору”.

Поширити в соціальних мережах !
Shares

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.