Здебільшого жінки та діти: у МЗС повідомили, скільки росіян отримали візи для в’їзду в Україну

КИЇВ. 8 серпня. УНН. З початку дії візового режиму з росією понад 60 громадян рф оформили візи для в’їзду в Україну. Про це повідомило Міністерство закордонних справ України у коментарі УНН.

Цитата

“Станом на 7 серпня 2023 року, закордонними дипломатичними та консульськими установами України оформлено 61 візу, здебільшого жінкам з метою возз’єднання сім’ї з громадянами України”, – повідомили у міністерстві.

Доповнення

З 1 липня 2022 року в Україні почав діяти візовий режим з росією. Громадяни росії можуть отримати українську візу у візових центрах компанії VFS Global, розташованих у восьми російських містах: Москві, Санкт-Петербурзі, Єкатеринбурзі, Калінінграді, Казані, Новосибірську, Ростові-на-Дону та Самарі.

Остаточне рішення щодо дозволу на перетин кордону громадян рф ухвалюють посадові особи Державної прикордонної служби України.

Нагадаємо

Згідно з опитуванням КМІС з 26 травня по 5 червня 2023-го, більшість українців (до 79%) хочуть мати закриті кордони, візовий контроль та митниці з росією, хоча ще до 2014 року опитувані хотіли бачити країни незалежними, але дружніми.

Поширити в соціальних мережах !
Shares

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.