Вигадали цілу схему для перепродажу квитків "Укрзалізниці": як колектив перекупників заробляє на пасажирах ФОТО

Пошуком та масовою купівлею квитків на “Укрзалізниці” займається цілий жіночий колектив, щоб після перепродати їх пасажирам.

У “Укрзалізниці” з’явилися проблеми з перекупниками, які заробляють на схемах із перепродажем квитків на міжнародні рейси з України до Польщі, зокрема.

Українці масово скаржаться на відсутність квитків до Польщі, хоча поїзд щодня курсує. Виною всьому перекупники, повідомляє ТСН. На сайті “Укрзалізниці” неможливо знайти вільних квитків до Варшави, а також у напрямку західних регіонів України. У той же час на OLX їх дуже багато, а перекупники переконують, що “працюють на ринку давно”, проте за послуги доведеться заплатити більше.

Згідно з оголошеннями на OLX, українцям доведеться заплатити 9 тисяч гривень за два квитки у купе поїзда Київ-Варшава, які обіцяють переслати електронною поштою чи Viber.

При цьому перекупники просять попередньої оплати, а їхні послуги коштують від 300 до 800 гривень. Гроші обіцяють повернути, якщо квитки не вдасться оформити.

“Робіть замовлення і вже завтра воно буде у вас. Наші послуги коштують 500 гривень за квиток для дорослого, за дитячий – ще плюс 300 гривень, тобто 800 гривень до ціни “Укрзалізниці” – всього 4600 гривень за два квитки. Якщо вас все влаштовує – надсилайте замовлення нам на Viber. Вказуєте дату виїзду, час, напрямок, імена та прізвища пасажирів”, – сказав перекупник журналістам.

Київський вокзал, фото: Telegram

Пошуком та масовою купівлею квитків на “Укрзалізниці” займається цілий жіночий колектив, щоб потім перепродати їх пасажирам. Водночас “Укрзалізниця” намагається боротися із шахраями.

“Одна зі злочинних схем виглядає так: перекупники у перший день відкриття продажів намагаються атакувати ботами системи УЗ і швидше за інших користувачів викуповують квитки. Такі облікові записи “Укрзалізниця” постійно блокує, але й шахраї вигадують нові алгоритми. Якщо перекупник уже мав конкретного замовника, він оформлював квиток одразу на його прізвище. Якщо ж ні, то при отриманні “замовлення” перекупник повертав квиток, взятий раніше на довільне ім’я, і тут же викуповував його на ім’я “клієнта”, – пояснили в пресслужбі компании.

Поширити в соціальних мережах !
Shares

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.