В Україні 174 тис. км² потенційно небезпечні через міни та боєприпаси — Зеленський

КИЇВ. 12 серпня. УНН. В Україні 174 тисячі квадратних кілометрів потенційно небезпечні через міни та боєприпаси, що не розірвалися. Про це повідомив президент Володимир Зеленський під час вечірнього звернення, передає УНН.

Деталі

Він відзначив, що щодня українські фахівці виявляють сотні вибухонебезпечних предметів. І тому що більше Україна матиме машин для розмінування і спеціальних дронів для розмінування, то активніше можна буде розміновувати ці території.

Доповнення

Зеленський окремо подякував всім фахівцям, які займаються розмінуванням в Україні: розміновують поля, територію населених пунктів, лінії електропередачі, об’єкти інфраструктури.

Цитата

«Минулої доби по всій країні працювали 133 піротехнічні розрахунки. Найбільше – у Херсонській, Харківській, Донецькій областях. Я дякую вам – кожному й кожній, хто очищує українську землю від слідів російського терору!», — сказав президент

Доповнення

Він відзначив особливо кілька фахівців, зокрема — Антона Волоса, сапера відділення піротехнічних робіт, Богдана Ольшевського, водія-механіка-сапера. Обидва працюють в Аварійно-рятувальному загоні спецпризначення ДСНС Луганської області.

Також президент подякував Сергію Сіроштану, начальнику групи піротехнічних робіт Головного управління ДСНС України в Херсонській області.

Також — працівникам поліції: підполковнику Валентину Мельнику, підполковнику Ігорю Підлісному, полковнику Ярославу Костіву.

Поширити в соціальних мережах !
Shares

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.