Результати Brave1 — 15 проєктів отримали 225 000 доларів на оборонні технології - Федоров

КИЇВ. 12 серпня. УНН. В рамках кластера Brave1 – 15 розробок для Сил оборони вже отримали фінансування у 225 тисяч доларів, ще 15 — на стадії укладання договорів на 235 тисяч доларів. Про це повідомив міністр цифрової трансформації Михайло Федоров, передає УНН.

Деталі

Технології та інновації відіграють ключову роль у сучасній війні. Адже допомагають наблизити перемогу та зберегти найцінніше — життя наших військових.

“Щоб підтримати компанії, які працюють в оборонній сфері, ми запустили Brave1”,- нагадав Федоров, що являє собою інституція.

Платформа об’єднує державні та приватні ініціативи з розробки унікальних рішень для Сил оборони. Наразі надійшло 412 розробок, 200 з них пройшли військову експертизу.

Цитата

“15 проєктів отримали фінансування у 225 тисяч доларів, ще 15 — на стадії укладання договорів на 235 тисяч доларів. Це революційні продукти, які змінюють підхід ведення війни. Починаючи із захищених від РЕБ безпілотників та роботів з дистанційним керуванням. Завершуючи платформами зі ШІ для аналізу та системами пошуку й ідентифікації мін зі снарядами”, – повідомив міністр.

За його словами команда проекту продовжує випробовувати нові продукти та досліджувати технологічні розробки.

“Наша мета — масштабувати досвід у сфері БПЛА на інші сфери. А також запустити Армію роботів та РЕБу. Це те, що дозволить здобути технологічну перевагу та ефективніше нищити ворога”, – пояснив міністр.

“Якщо Ви маєте інноваційну ідею або defense-tech-рішення, що допоможуть нашим військовим, подавайте заявку на Brave1. І ваші напрацювання втіляться в життя. Разом до перемоги”, – підсумував міністр.

Довідково

BRAVE1 – це кластер для розвитку Defense Tech в Україні, заснований Міністерством цифрової трансформації України, Міністерством оборони України, Генеральним штабом Збройних Сил України, Радою національної безпеки і оборони, Міністерством стратегічних галузей України, Міністерством економіки України. Його презентація відбулась у квітні цього року.

Поширити в соціальних мережах !
Shares

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.