Україна передала Пентагону звіт про використання наданих США касетних боєприпасів

КИЇВ. 10 серпня. УНН. Україна надала Пентагону першу доповідь про використання касетних боєприпасів, які були надані Сполученими Штатами. Про це CNN розповів український чиновник, пише УНН.

Деталі

За словами посадовця, інформація, передана Міністерству оборони США, включала кількість випущених снарядів та знищених російських цілей. Він відмовився надавати конкретні цифри, зазначили журналісти. Звіт був запитом Вашингтону в рамках угоди надіслати Києву касетні боєприпаси. 

Доповнення

Касетні бомби заборонені в багатьох країнах, але не в США, Україні та росії. Ці боєприпаси скидають осколково-фугасні бомби для знищення ворожих військ на великій території. Проте навіть не розірвані боєприпаси можуть становити довготривалу загрозу для цивільного населення. Крім того, росія використовує касетні боєприпаси проти України з моменту свого вторгнення.

Командувач оперативно-стратегічного угруповання військ “Таврія” генерал Олександр Тарнавський 13 липня повідомив, що Україна отримала касетні боєприпаси від США, після того, як президент Джо Байден заявив, що прийняв рішення схвалити їх передачу Україні.

25 липня речник Східного угруповання військ ЗСУ Сергій Череватий підтвердив, що українські війська вже використовують касетні боєприпаси біля Бахмута.

Нагадаємо

Видання The Wall Street Journal зазначило, що передані США касетні боєприпаси допомогли українським військовим відвоювати російські позиції, до яких їм було важко дістатися.

Поширити в соціальних мережах !
Shares

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.