КИЇВ. 3 серпня. УНН. На тлі того, як Україна очікує проведення мирного саміту, так зустріч на рівні глав держав може відбутися на полях Генасамблеї ООН у вересні або в межах зустрічі G20 в Індії, з плосиланням на джерело повідомляє Politico, пише УНН.

Деталі

Як повідомляється, на тлі того, як офіційні особи з десятків країн намагаються розпочати мирні переговори щодо України, триває підготовка до дводенної зустрічі в Джидді цими вихідними. “Зустріч є продовженням червневої зустрічі в Копенгагені, яка зібрала представників з усього світу, включаючи так званий “Глобальний Південь”, щоб виробити мирний план”, – зазначає видання.

“Головна мета офіційних осіб – узгодити спільну заяву наприкінці зустрічі цими вихідними – результат, який вислизнув від учасників переговорів на інавгураційній зустрічі в Копенгагені минулого місяця”, – ідеться у статті.

“Україна також розглядає цю зустріч як можливу попередницю давно розрекламованого мирного саміту. Хоча один чиновник сказав Politico, що зустріч на рівні глав держав можлива на полях вересневої Генеральної асамблеї ООН або на G20 в Індії, більш структурований мирний саміт пізніше цього року також обговорюється”, – пише видання.

Нагадаємо

У червні повідомлялося, що Україна пропонує Швейцарії провести Глобальний мирний саміт.

Поширити в соціальних мережах !
Shares

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.