Подоляк назвав проблеми, які потрібно вирішити для прискорення справедливої фіналізації війни

Михайло Подоляк

КИЇВ. 16 серпня. УНН. Радник керівника Офісу Президента Михайло Подоляк назвав три проблеми, які вимагають посилення рішень для прискорення справедливої фіналізації війни, однією з яких є обхід санкцій та виробництво ракет у росії, передає УНН.

Цитата

“Три проблеми, які вимагають посилення рішень для прискорення справедливої фіналізації війни…” – написав Подоляк у Х.

За його словами, однією з проблем є “обхід санкцій та виробництво ракет у росії”.

“Рішення: або офіційна зміна статусу росії на терористичну державу, або жорсткі вторинні санкції проти приватних посередників”, – вказав він.

“Постачання зброї в Україну. Рішення: математичний аналіз обсягів оборонних систем росії, складських і логістичних можливостей. Передача оптимальних обсягів далекобійних ракет, снарядів, систем розмінування, фронтових систем ПРО відповідно до потреб”, – зазначив Подоляк.

Він зазначив, що третьою проблемою є ізоляція найвищого керівництва росії, що різко зменшить можливості для дипломатичного маневру та стане сигналом для нейтральних країн.

«Рішення: відмова від будь-яких прямих комунікацій, ордери різних юрисдикцій на арешти за співучасть у скоєнні злочинів», – написав Подоляк.

Доповнення

Керівник Офісу Президента Андрій Єрмак повідомляв, що армія рф у ніч на вівторок атакувала Україну ракетами Х-101, які були виготовлені цього року. Вони можуть містити до приблизно 30 іноземних мікросхем.

Поширити в соціальних мережах !
Shares

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.