Співголова "Батьківщини" в Київраді Слончак отримав від матері $300 000 як "подарунок", – НАЗК ФОТО

Національне агентство з питань запобігання корупції виявило в депутата Київської міської ради ознаки корупційного кримінального правопорушення, що свідчить про незаконне збагачення посадовця в майже 8,5 млн гривень.

За даними джерела LIGA.net, ідеться про Володимира Слончака, який є депутатом від Всеукраїнського об’єднання “Батьківщина” та співголовою фракції в Київраді.

Як зауважують НАЗК, посилаючись на відомості, зазначені у декларації Володимира Слончака за 2020 рік, депутат отримав у подарунок від матері майже 8,5 млн грн. Однак, Національне агентство виявило, зважаючи на розмір доходів жінки за останні 22 роки, вона б ніяк не могла накопичити таку суму коштів.

Національне агентство надіслало матері Слончака відповідний запит, на який вона відповіла, що насправді подаровані синові гроші у спадок залишив її покійний чоловік, який мав дохід від власної підприємницької діяльності. До того ж, жінка ще й надіслала нотаріально завірену копію договору щодо дарування 300 000 доларів США (8 480 380 грн).

“НАЗК отримало нотаріально завірену довідку, в якій зазначено, що єдиним спадкоємцем є дружина померлого, яка успадкувала об’єкти нерухомого майна свого чоловіка, однак відомості про успадкування грошових коштів відсутні. Крім того, у померлого виявилась заборгованість за єдиним внеском для ФОПів на суму 35,5 тисяч гривень. Викладені факти дають привід для обґрунтованого сумніву стосовно можливості матері надати такий подарунок своєму синові”, – зазначають у НАЗК.

Відомство направило матеріали до Національного антикорупційного бюро задля розв’язання питання з внесення відомостей до Єдиного реєстру досудових розслідувань та здійснення досудового слідства.

Поширити в соціальних мережах !
Shares

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.