Подоляк дав пораду любителям розмірковувати про швидкість та ефективність українського контрнаступу

Михайло Подоляк

КИЇВ. 9 серпня. УНН. Радник керівника Офісу Президента Михайло Подоляк відреагував на появу різних міркувань щодо українського контрнаступу, порадивши набратися терпіння й уважно стежити за якісною роботою ЗСУ, пише УНН.

Цитата

“Коли хтось розмірковує про український контрнаступ, його швидкість, напрямки та ефективність, дає поради чи впевнено заявляє, що щось «точно йде не за планом», головне – не забувати, що ще вчора (до повномасштабного вторгнення в Україну) російську армію цілком серйозно називали «другою армією у світі», істерично її боялися та навіть не уявляли, що проти неї можна ефективно воювати”, – зазначив Подоляк у соцмережі X у середу.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: “Клан путіна” переносить війну на власну територію – Подоляк про дрони над росією

“Тому, щоб остаточно знищити черговий міф, про який учора боялися навіть думати, необхідно всім набратися терпіння й уважно стежити за якісною роботою ЗСУ, які в будь-якому разі дороблять роботу до обов’язкового та справедливого фіналу. росія після війни в Україні перестане існувати як військова загроза. Принаймні для України та Європи. Тим часом… наступальні операції тривають”, – наголосив радник керівника ОП.

Доповнення

Президент України Володимир Зеленський днями розповів, що український контрнаступ є складним, і просувається повільніше, ніж очікувалося. Однак він наголосив, що ініціатива на полі бою в українських військових.

Поширити в соціальних мережах !
Shares

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.