Парламент закликав іноземні держави обмежити в’їзд російським і білоруським спортсменам

КИЇВ. 10 серпня. УНН. Парламент на засіданні проголосував за проєкт постанови “Про звернення Верховної Ради України до лідерів та парламентів іноземних держав щодо обмеження в’їзду на їхню територію російським і білоруським спортсменам та спортивним делегаціям”. Про це повідомляє УНН із посиланням на народного депутата Олексія Гончаренка.

Цитата

“Рада звернулась до лідерів та парламентів інших країн щодо обмеження в’їзду на їхню територію російським і білоруським спортсменам та спортивним делегаціям (№9409)”, – написав він у Telegram.

Деталі

За його словами, “за” проголосувало 306 народних депутатів.

Верховна Рада вважає, що перебування таких осіб на територіях інших держав загрожує стабільності та національній безпеці.

“Звертаємося до лідерів та парламентів іноземних держав з проханням обмежувати в’їзд на свою територію російським та білоруським спортсменам, спортивним делегаціям. В цей момент, коли МОК та деякі міжнародні спортивні федерації не здатні справитися з викликами часу, переконані, що це під силу державним органам”, – йдеться у зверненні.

Також парламент закликав президента Франції Еммануеля Макрона не допустити на російських та білоруських спортсменів до Олімпійських ігор -2024, що відбудуться у Франції.

Нагадаємо

26 липня Міжнародний олімпійський комітет (МОК) офіційно запросив національні олімпійські комітети 203 держав взяти участь в Олімпіаді, яка у Франції з 26 липня по 11 серпня 2024 року. МОК виключив із списку росіян та білорусів.

Втім МОК не ухвалив остаточного рішення щодо участі представників рф й білорусі у міжнародних змагань, зокрема у Олімпійських іграх 2024, втім розглядає можливість їх допущення як нейтральних атлетів.

Поширити в соціальних мережах !
Shares

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.