Новопризначений спецпрокурор США заявив, Хантер Байден може постати перед судом

КИЇВ. 12 серпня. УНН. Проти сина президента Джо Байдена — Хантера Байдена – може бути розпочато кримінальний процес, заявив новопризначений спеціальний прокурор США Девід Вайс. Ця справа може зіграти величезну роль під час президентських виборів 2024 року, пише Reuters, передає УНН.

Деталі

Потенційний судовий процес підвищує ймовірність безпрецедентної ситуації в історії США: сину чинного президента висувають кримінальні звинувачення, а його батько проводить кампанію за переобрання, ймовірно, проти республіканця Дональда Трампа, який зіткнеться як мінімум із трьома кримінальними процесами.

Прокурор Вайс проводять розслідування щодо Хантера Байдена з 2019 року. У п’ятницю, 11 серпня, Вайс заявив, що справа не буде вирішена без суду.

У липні Хантер Байден не визнав себе винним за звинуваченнями в несплаті податків на понад 1,5 мільйона доларів доходу в 2017 і 2018 роках. Він також не визнав провину в окремій справі, де його звинувачують у незаконному володінні вогнепальною зброєю та вживанні заборонених наркотиків.

Доповнення

Як спеціальний прокурор, Вайс буде вільний від повсякденного нагляду з боку Міністерства юстиції та висуватиме звинувачення будь-де в Сполучених Штатах.

Вайс сказав, що він може висунути Хантеру Байдену різні звинувачення у Вашингтоні чи Каліфорнії, де мала місце ймовірна злочинна поведінка. Адвокат Хантера Байдена сказав, що очікує від Вайса неупередженості і що він не піддасться політичному тиску.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖСин президента США Хантер Байден визнав себе винним у федеральних податкових звинуваченнях

Поширити в соціальних мережах !
Shares

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.