Нардеп Гончаренко заявив про спробу СБУ встановити у його квартирі прослуховування ФОТО

Народний депутат від фракції “Європейська Солідарність” Олексій Гончаренко повідомив, що співробітник СБУ намагався встановити прослуховуючий пристрій в його квартирі.

Гончаренко розповів, що близько тижня тому у нього вдома виникли зламався інтернет. І попри те, що нардеп вирішив зайнятися питанням по приїзду, вчора, без жодного виклику, Гончаренко зателефонував нібито сам “майстер”.

ав до інтернет-компанії, вони ще раз підтвердили, що нікого не відправляли. Представник “ЄС” зауважив, що посвідчення “майстра” було “дуже схоже на підробне”, окрім цього, виписано на компанію, назва якої на 1 літеру відрізняється від справжнього провайдера. Як зясувалося згодом, з такою компанією провайдер не співпрацює, що підтвердила операторка.

У відділку поліції залишив заяву. Але з того моменту пройшло декілька годин, і поки повна тиша. Тож мені все зрозуміло.

Згідно з законом встановлення прослуховування народного депутата має бути за погодженням Генпрокурора України, або його заступника, який виконує обовʼязки. Депутат наголосив, якщо цього не сталось — “СБУ порушила закон”.

Гончаренко запевнив, що про намагання встановити прослуховуючий пристрій повідомить не лише поліцію, але й міжнародних партнерів.

Володимир Олександрович, спробуймо зайнятись перемогою у війні, демобілізацією, деблокадою польського кордону та налагодженням економічної ситуації, наприклад, підняттям допомоги на дитину, яка зараз становить 860 грн на місяць. А послухати мої розмови можете публічно. Я онлайн в тіктоці, в ютубі, в інстаграмі. Там стільки є всього, — закликав депутат.

Зауважимо, раніше Національне антикорупційне бюро України оголосило в розшук батька депутата Верховної Ради від “Європейської Солідарності” Олексія Гончаренка – Олексія Костусєва. Його підозрюють у причетності до схеми заволодіння комунальним аеропортом “Одеса”. Своєю чергою, Олексій Гончаренко прокоментував вручення підозри його батькові та поділився історією своєї сім’ї.

Поширити в соціальних мережах !
Shares

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.