На укріплення оборонних рубежів на північному сході виділили понад мільярд - Шмигаль

КИЇВ. 15 серпня. УНН. Кабінет міністрів виділив понад 1,2 млрд грн на укріплення оборонних рубежів на північному сході України, повідомив у вівторок Прем’єр-міністр Денис Шмигаль, пише УНН.

Цитата

“Уряд виділив з резервного фонду держбюджету понад 1,2 млрд гривень на посилення оборонних рубежів північно-східних регіонів України”, – написав Шмигаль у Telegram.

Деталі

Як повідомив очільник уряду, на запит Харківської та Чернігівської ОВА спрямовують 911,5 млн для Харківщини та понад 363 млн грн для Чернігівщини на будівництво військових інженерних та фортифікаційних споруд. Замовниками та виконавцями цих робіт є обласні військові адміністрації.

“Зміцнюємо безпеку та обороноздатність держави”, – наголосив він.

Доповнення

Як повідомляв командувач Об’єднаних сил ЗС України генерал-лейтенант Сергій Наєв, армія рф не полишає спроб знайти слабкі місця в обороні на Чернігівському та Сумському напрямках, у прикордонні фіксується проникнення ДРГ, але всі спроби були невдалі.

Після активізації російських військ на Куп‘янському та Лиманському напрямках наші оборонці змогли не допустити просування ворога та відчутно зменшили його наступальний потенціал. Сили оборони посилили свої вогневі позиції та перекинули резерви на Куп’янсько-Лиманський напрям.

Поширити в соціальних мережах !
Shares

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.