Мінкульт найближчим часом розгляне питання перейменування монументу «Батьківщина-мати»

КИЇВ. 6 серпня. УНН. Міністерство культури та інформаційної політики найближчим часом розгляне питання перейменування монументу «Батьківщина-мати», про це УНН повідомляє з посиланням на повідомлення пресслужби міністерства.

6 серпня в Києві тривають роботи зі встановлення Тризуба на монументі «Батьківщина-мати». Завершити мають до Дня Державного прапора України.

Цитата

«Це неординарна подія. Дуже очікувана великою частиною громадян, народом України. Якщо ми говоримо про духовне значення цієї події, то це дуже великий знак. Це знак очищення й зміна наративів. Українці нарешті позбудуться радянського символу», – сказав Ростислав Карандєєв, т. в. о. Міністра культури та інформаційної політики України.

За словами т. в. о. Міністра, після відповідних консультацій МКІП найближчим часом розгляне питання зміни назви монумента. Його планують назвати «Україна-мати». Раніше науковці та громадськість висловили таку пропозицію, а також таке рішення вже прийняла Вчена рада Музею війни.

Нагадаємо

Минулого тижня з монумента почали демонтувати радянський герб. 6 серпня тризуб, що має бути закріплений на місці радянського герба, підняли до щита монументу та почали роботи із закріплення.

Поширити в соціальних мережах !
Shares

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.