Чехія запропонувала в Джидді допомогу в галузі ядерної безпеки та переслідування за військові злочини

КИЇВ. 6 серпня. УНН. Під час консультацій у Джидді в Саудівській Аравії заступник міністра закордонних справ Чехії Ян Маріан запропонував допомогу в галузі ядерної безпеки та судового переслідування за військові злочини росії. Про це повідомляє Czech Radio, передає УНН.

Цитата

«Російська армія має залишити територію України. Чехи мають історичний досвід переговорів про нас без нас і вимушених територіальних поступок. Від імені Чехії я запропонував допомогу у виконанні мирного плану, особливо у сфері ядерної безпеки та судового переслідування російських військових злочинів», — заявив Ян Маріан.

Деталі

На завершення конференції чеський дипломат провів переговори із представниками Канади, Великої Британії, Південної Кореї та головою канцелярії президента України Андрієм Єрмаком.

«Представництво Чеської Республіки на консультаціях на високому рівні засноване на нашій твердій та довгостроковій підтримці України», — підкреслили у чеському МЗС.

Додамо

У Джидді 5 серпня відбулася друга після започаткування в червні в Копенгагені відповідного формату зустріч дипломатичних радників із національної безпеки та політичних директорів зовнішньополітичних відомств провідних країн світу щодо ключових принципів відновлення сталого й справедливого миру для України.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖВ ОП розповіли деталі зустрічі щодо миру в Україні, яка пройшла у Саудівській Аравії

Наживо та в онлайн-форматі у зустрічі взяли участь радники з національної безпеки та політичні директори зовнішньополітичних відомств Саудівської Аравії, Австралії, Аргентини, Бахрейну, Болгарії, Бразилії, Великої Британії, Данії, Естонії, Європейського Союзу, Єгипту, Індії, Іспанії, Італії, Йорданії, Канади, Катару, Китаю, Кувейту, Латвії, Литви, Нідерландів, Німеччини, Норвегії, Об’єднаних Арабських Еміратів, Південно-Африканської Республіки, Польщі, Республіки Корея, Румунії, Словаччини, Союзу Коморських Островів, Сполучених Штатів Америки, Туреччини, Фінляндії, Франції, Чехії, Чилі, Швеції, Японії, а також ООН.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.