Воєнкома з Одещини після скандалу про незаконне збагачення відправили на фронт

Єгор Смирнов

КИЇВ. 4 серпня. УНН. Воєнкома з міста Южне Одеської області Єгора Смирнова, якого звинуватили у зароблянні мільйонів під час війни, відправили на фронт. Правоохоронці почали перевірку військовослужбовця. Про це повідомляє УНН із посиланням на Одеський обласний територіальний центр комплектування.

Деталі

Військові зазначають, що у соціальних мережах поширилася інформація про те, що депутат та військком з Южного Одеської області Єгор Смирнов “став доларовим мільйонером під час війни, а також “пригрів” у ТЦК двох своїх соратників”.

В ТЦК заявили, що командування засуджує будь-які способи незаконного збагачення, зловживання посадовими повноваженнями та не дозволить прикривати подібні оборудки військовою службою.

Цитата

«Реагуючи на суспільний резонанс і в рамках загальних заходів із вирівнювання бойового навантаження на особовий склад, всіх трьох вищезгаданих військовослужбовців роти охорони територіального центру комплектування та соціальної підтримки м. Южний переведено для подальшої служби в одну з бригад, що виконує завдання на передньому рубежі», – йдеться у повідомленні.

Правоохоронці почали перевірку військовослужбовця стосовно незаконно збагачення. Державним бюро розслідування порушено кримінальне провадження.

Нагадаємо

Протягом трьох місяців НАЗК планує перевірити спосіб життя усього керівного складу територіальних центрів комплектування.

Поширити в соціальних мережах !
Shares

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.