Вчителька з Херсону викрадала дітей разом з окупантами ФОТО

ДБР викрило чергову зрадницю, цього разу прихильницею “руского міра” виявилась вчителька з Херсону, яка викрадала з окупантами дітей.

Працівники відповідних органів провели обшук у вчительки з Херсону, яка ще до агресії обвинувачувалась у державній зраді та шпигувала на користь рф. Під час окупації міста вона відверто працювала на загарбників.

Уникнути покарання жінка змогла лише через захоплення міста росіянами. За багаторічну прихильність окупанти влаштували її на посаду “заступника міністра освіти” у так званому “уряді” гауляйтера Сальдо.

За даними слідства, вона насаджувала в регіоні російську освіту, переслідувала вчителів, які не стали на бік загарбників, а також змушувала батьків віддавати дітей до новостворених російських шкіл. Крім того, жінка активно агітувала за псевдореферендум та допомагала окупантам  вивозити школярів до окупованого Криму.

Після звільнення Херсону вчителька втікла разом зі своїми “господарями”. Під час обшуку ДБР виявило докази її антиукраїнської діяльності. В жінки знайшли російські пропагандистські матеріали та символіку, посібники для перенавчання тощо.

Поширити в соціальних мережах !
Shares

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.