В автотрощі у Австрії загинуло четверо громадян України, серед них – двоє дітей ФОТО

Чотири людини, у тому числі двоє дітей, загинули в результаті аварії мікроавтобуса з польськими номерами в Австрії.

У суботу вранці в аварії за участю родини з семи осіб з України з мікроавтобусом на автобані North/Weinviertel (A 5) біля Гавайнсталя (район Містельбах) четверо загиблих, за кермом був батько загиблих дітей. Загиблі – семимісячна та трирічна дитина та їхні бабусі та дідусі. Дитина 2009 року народження, 40-річний батько та 30-річна мати, вижили з легкими травмами, підтвердили у неділю. Близько сьомої ранку автомобіль знесло вправо, з’їхало на набережну, пробило огорожу мосту та, кілька разів перекинувшись, зупинилося на провулку внизу.

В автотрощі у Австрії загинуло четверо громадян України, серед них – двоє дітей ФОТО

Сім’я має посвідку на проживання в Польщі і їхала в мікроавтобусі на польських номерах. 

Як і екстрені служби, постраждалі отримали психологічну допомогу.

“Ми вже можемо підтвердити інформацію, встановлену з австрійською поліцією, що це був транспортний засіб з польськими реєстраційними номерами, а їхали в ньому громадяни України. Громадян Польщі в ньому не було”, – повідомив заступник голови МЗС Польщі Павел Яблонський.

“Наші консульські служби були в контакті з австрійською поліцією з самого ранку. Як тільки було встановлено, що жертви були громадянами України, ми негайно передали цю інформацію українському посольству”, – додав Яблонський.

За словами речника Червоного Хреста, у рятувальній операції брали участь п’ять рятувальних автомобілів, три карети швидкої допомоги та гелікоптер.

Поширити в соціальних мережах !
Shares

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.