У Києві на 15 років засудили чоловіка, який тривалий час ґвалтував трьох неповнолітніх доньок співмешканки ФОТО

У Києві суд визнав винним 39-річного уродженця Донеччини, який тривалий час ґвалтував трьох неповнолітніх доньок своєї співмешканки. Найближчі 15 років зловмисник проведе за гратами.

Про це повідомили в пресслужбі Київської міської прокуратури. На момент вчинення злочинів одна дитина була малолітньою.

“Згідно з вироком суду, чоловік, проживаючи з матір’ю трьох неповнолітніх дівчат (12, 13 та 14 років), у період з 2018 по 2021 роки систематично ґвалтував доньок своєї співмешканки. Він також задовольняв статеву пристрасть неприродним способом, застосовуючи при цьому фізичне насильство. На момент вчинення злочинів одна з дівчат була малолітньою”, – розповіли в прокуратурі.

Деснянський суд столиці визнав 39-річного уродженця Донецької області винним та засудив його до 15 років позбавлення волі. Додатково, за рішенням суду, данні ґвалтівника внесено відомості до Єдиного реєстру осіб, засуджених за злочини проти статевої свободи та статевої недоторканості малолітньої особи.

Нагадаємо, у Броварах Київської області правоохоронці затримали масажиста, який може бути причетний до сексуального насильства над підлітком. Чоловік нібито зґвалтував 15-річного хлопчика, який має певні вади зі здоров’ям та прийшов на чергову процедуру масажу.

Поширити в соціальних мережах !
Shares

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.