Суд залишив підозрюваного у смертельній ДТП під Житомиром депутата Ніколаєнка під домашнім арештом ФОТО

Суд не задовольнив апеляцію сторони захисту депутата Андрія Ніколаєнка, якого підозрюють у скоєнні смертельної ДТП, що сталося під Житомиром на початку листопада цього року. Депутат залишається під цілодобовим домашнім арештом.

Сам Ніколаєнко незадоволений таким рішенням.

“Засідання відбулося після чергового перенесення. Перший раз засідання не відбулося через те, що один із суддів – був одним із тих чотирьох, кого раніше затримали НАБУ через хабар. Це до питання, а хто судді? Сьогодні вислухали доводи, але нічого не змінилося. Мене залишили під цілодобовим домашнім арештом з електронним браслетом. Генпрокурор вимагав узяти мене під варту без застави на 60 днів. Вони також озвучували ризики, що я можу втекти, сховатися, сховати речові докази. Хоча я ніколи нікуди не тікав, здав усі паспорти”, – заявив Ніколаєнко.

Нардепа Ніколаєнка, який раніше збив на смерть дівчину, суд відправив під цілодобовий домашній арешт. На початку судового засідання прокурор заявив, що було проведено експертизу, яка доводить, що, керуючи автомобілем, депутат рухався зі швидкістю від 141 до 151 км/год.

Поширити в соціальних мережах !
Shares

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.